O firme

                    Firma Slovholding a.s. bola založená v roku 1995 so zámerom aktivizovať sa na poli poradenstva, managementu, holdingu a marketingu. Aktivity firmy boli presmerované na pole obchodu (aj medzinárodného), marketingu, sprostredkovania reklamy a v r. 1999 stavebnej výrobe, hlavne výrobe betónových tvaroviek. Spoločnosť má svoje aktivity podporované prostredníctvom organizačných jednotiek v Brne CS Slovholding & Vobachem s.r.o/ČR/. Firma ovláda súkromný slovenský kapitál a je tvorená málopočetným managementom mladých ľudí so silnou sieťou obchodných zástupcov.

Akcie Slovholding a.s., sú registrované v SCP SR , ISIN: SK1110001700, privítame serióznu kapitálovú účasť.
Akcionár získa ročne:
• zľavy na výrobkoch firmy
• nárast ceny akcií
• dividendy

Spoločnosť SLOVHOLDING a.s. má ambície preniknúť s patentovým stavebným systémom aj na zahraničné trhy. Marketingová štúdia preukázala vhodné podmienky v západnej Európe a na severoamerických trhoch.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie