Investičný zámer

        Spoločnosť Slovholding, a.s. predstavuje investičný zámer výstavby a prenájmu nízkoenergetického malometrážneho domu s 10 bytovými jednotkami v Bratislave-Ružinove. S cieľom získať dlhodobý kapitál, sa majoritní akcionári rozhodli rozpredať časť upísaných akcii spoločnosti a utŕžené finančné prostriedky reinvestovať do pozemku a stavby v rámci tohto investičného zámeru.

Serióznosť tejto ponuky na odpredaj akcii je podporená garanciami:

       1. Spätnej kúpy akcii za 100% ceny akcii s výzvou do 1.roka., respektíve ručením nehnuteľnosťou.
       2. Vystavením vlastnej zmenky do výšky výnosu. Výška garantovaného výnosu je nasledovná:
       Investícia od 10000€ - 30000€ - 8%, 30001€ - 60000€ - 9%, 60001 - 200000€ - 10% . Všetky podrobnosti vysvetlí osobne minoritný akcionár a vedúci manager Ing. Alojz Hančin0905 607 435, hancin@slovholding.sk

Akcionár získa nasledovné zvýhodnenia :

- 50% zľavu z ceny spoločnosťou poskytovaných služieb – stavebný dozor, projektovanie stavieb, energetická certifikácia budov  a inžinierske činnosti.
- 30% zľavu zo všetkých predávaných tovarov a materiálu – izolačné reflexné fólie a rekuperačné panely.
- 10% zľavu zo všetkých spoločnosťou predávaných nehnuteľností.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie